Yaz Tatilimi Nerede Geçirebilirim?

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba arkadaşlar,

Malum yaz sezonuna (tatil aylarına) girmemize çok az bir zaman kaldı. Eminim yaz tatiline çıkmak için bir çoğumuz sabırsızlıkla bekliyoruz. Fakat ben yaz tatilimi nerede geçireceğim konusunda henüz bir fikir sahibi değilim.

Sizce yaz tatilimi nerede geçirmeliyim? Herhangi bir şehir, tatil mekanı, yazlık mekan yani daha önceden gidipte memnun kaldığınız yerleri yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü sizden gelecek yorumlar doğrultusunda rotamı belirleyebilirim.

Yorumlarınızı bekliyorum olacağım, sevgiyle ve dostlukla kalın.

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Ben bu yaz tatilimi Bodrum ya da Antalya bölgelerinde yapmayı düşünüyorum. Sonuçta yaz tatili deyince akla dinlenmenin yanı sıra eğlenmekte geliyor ama ben genelde tatillerimi dinlenerek geçiririm.

Sizin tam istediğiniz neyse ona göre tercihte bulunmanızı tavsiye ederim. Çeşme, Kuşadası, Marmaris bölgelerini de düşünebilirsiniz.

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Yaz aylarını Yunan adalarını turlayarak geçirmeyi planlıyorum. Eğer fikir edinmek istersen tatil acentalarını da araman iyi olur. Şuan en çok gitmek istediğim yer ise Kapadokya, hele o balona binmek en büyük hayalim.

Geçen yaz Kemer'de 5 gün kaldım ve çok eğlenmiştim. Şimdi doğayla iç içe olacak yerlerin araştırmasındayım.

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Gideceğin adres kesinlikle Çeşme ya da Marmaris olsun. Çünkü ben kuzenlerimle ve ailemle bu yazı en kalabalık bölgelerde geçirmeyi düşünüyoruz.

Ama tek gideceğim diyorsanız o zaman alternatif yollara yönelebilirsiniz. :)

Şimdiden iyi tatiller dilerim.

Semih Cantürk

Forumbudur.Com
Üye
Bu yaz tatil için Fethiye tarafına geçeceğim. Benim amacımda tüm yılın stresini, yorgunluğunu atmak ve güzel bir denizde yüzmek. Eğlenceyi yaşarken bile stres yapan bir bünyeye sahip olduğum için en sağlıklısı benim için Ölüdeniz olacak. :)

Eğer gelirsen haberleşiriz kardeş. Ben orada olacağım Haziran 25 - 30 arası, sende eğer kesinleştirirsen PM gönder iletişim bilgilerimi vereyim. Şimdiden güzel, eğlenceli ve bir o kadar da harika tatil geçirmeni diliyorum. :)

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
@Dilek, @Canan, @Gülay Keskin, @Semih Cantürk,

Güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Şuan aklımda olan yerleri sıralayayım;
  1. Bodrum
  2. Antalya
  3. Alanya
  4. Marmaris
Şuan bu dördü arasında git gel yapmaktayım. Benimde amacım hem eğlenmek hem de yeni yerler keşfetmektir. Arkadaşlarda özellikle Bodrum'a git diye tutturdular. Fakat ben Bodrum'a fazla sıcak bakmadığımı, ama yine de değerlendirmeye aldığımı söyleyebilirim. Eğer kararım kesinleşirse @Semih Cantürk kardeşim bende seninle orada görüşmek ve tanışmak isterim.

Saygılarımla,

Herkese iyi günler dilerim forum dostlarım.