TurkNet Cayma Bedelinin Ne Kadarını Karşılıyor?

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Kas 2016
Mesajlar
55
Tepkime puanı
54
Konum
Eskişehir
TurkNet, Türkiye'nin önde gelen ISS şirketlerinden biridir. Piyasanın rekabet ortamına göre farklı kampanyalar düzenleyen ve düzenlediği her kampanyada müşterisinin memnuniyetini kazanmayı başaran hizmet politikaları vardır.

Günümüzde birçok ISS şirketler, 12/24 ay taahhüt yaparak müşterilerine kampanyalı internet paketleri sunmaktadır. Durum böyle olunca bir süre sonra kullanmış olduğunuz şirketin hizmetlerinden taahhüt süreniz dolmadıkça vazgeçme şansını olmuyor. İşte tam bu noktada TurkNet imdadınıza yetişiyor ve sizin taahhüt bozma cayma bedelinizin 120 TL'sini karşılıyor. Farklı bir operatörden TurkNet’e geçiş sağladığınızda eski operatörünüzün size çıkardığı taahhüt bozma faturasının aslını TurkNet sitesine üye olduktan sonra Online İşlemler bölümünden göndermeniz yeterli olacaktır.TurkNet 120 TL Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyor?
Fatura ibrazını takiben gerekli kontrol yapıldıktan sonra, size 6 ay için ayda 20 TL'ye indirim sağlayacağız ve böylece 120 TL'ye kadar indirimden yararlanacaksınız. Örneğin, taahhüt cayma bedeliniz 90 TL çıktı, bunun 80 TL'sini 20 TL taksitlerle 4 ayda, kalan 10 TL'si ise 5'inci ayda 10 TL faturanıza indirim sağlayarak üstleneceğiz.

Konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için TurkNet'in resmi web sitesini ziyaret edebilir, tarafınıza geri arama talebi bırakabilirsiniz.
 

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
195
Tepkime puanı
104
Konum
Bodrum
TurkNet şu sıralar inanılmaz derecede beni sinir ediyor. Sürekli altyapı çalışması var diyorlar 2-3 gün boyunca internet alamıyoruz. Bence yılların internet servis sağlayıcısı olan TurkNet, artık kendi altyapısını kurmalı, biz müşterileri memnun etmeliler.
 

Benzer konular