TikTok Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere tarafınıza yönelttiğim soru ortada. TikTok'un ilk çıktığı zamanlardan bu yana geliştirmekte olduğum kişisel bir hesabım bulunuyor. Fakat onca paylaşımlar yapmama rağmen bir türlü takipçi sayısında artış olmuyor. Bazı boş beleş insanların bile milyonlarca takipçisi olması inanın kanıma dokunuyor. Bende kısa sürede popüler bir TikTok hesabına sahip olmak istiyorum. Bunun için nasıl bir hile yöntemine başvurabilirim?

İnternette yaptığım bir kaç araştırmada TikTok sayısını artırmak için farklı hileler mevcut. Ama güvenilir mi değil mi hiç bilmiyorum. Takipçi sayısını artırmak için en güvenilir hile hangisidir?

Takipçi kazanmanın farklı yöntemlerini de tarafımla paylaşabilirsiniz. Özellikle hileli bir yönteme başvuracağım diye kendimi şartlamadım. :)

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Doğukan Ayyıldız,

Öncelikle TikTok'ta takipçi sayınızı artırmak için kesinlikle hileli yöntemlere başvurmanızı tavsiye etmem. Günümüzde birçok hesap ani takipçi sayısı yükselmelerin de yakın takibe alınıyorlar. Durum böyle olunca da ister istemez hile yöntemine başvuran kişilerin hesapları süresiz bir şekilde kapatılabiliyor. Eğer kısa sürede takipçinizi yükseltmek istiyor iseniz kesinlikle içerik paylaşımlarını hızlandırmalısınız. Paylaştığınız içeriklerin altına popüler etiketleri eklemeyi ihmal etmeyin. Kendinize bir süre belirleyin ve o süre zarfında paylaşımlara aralıksız devam edin. Göreceksiniz kısa sürede doğal yöntemler sayesinde takipçi sayınızda artış olacak.

Son olarak, elinizden geldiğince popüler kişilerle düet yapmaya da özen gösterin. Fenomenlerin videoları altına yorumlar bırakın ve belli başlı kişilerle fikir alışverişinde bulunun. :)

Şimdiden başarılarınız daim olsun.

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Takipçi hilesi var mı bilmiyorum da, takipçi paketi satıldığını duymuştum. Eğer kestirme yoldan takipçim artsın diyorsan bence denemeye değer. 😌 Ama emin ol bot takipçi sayısına ulaşmak hiç bir şey kazandırmayacak.

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
TikTok uygulamasını zerre sevmiyorum ve çocukların kullanmasını doğru bulmuyorum. Bazı ebeveynler çocukların kullanımını doğru bulup hesap bile açıyorlar. Bence yetişkin ve çocukların uzak durması gereken bir platformdur. Çünkü genel anlamda kızlar azıtmış durumda oldukları için ne paylaştıklarını bilmiyorlar.