TikTok Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
13 Kas 2016
Mesajlar
95
Tepkime puanı
64
Konum
Eskişehir
Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere tarafınıza yönelttiğim soru ortada. TikTok'un ilk çıktığı zamanlardan bu yana geliştirmekte olduğum kişisel bir hesabım bulunuyor. Fakat onca paylaşımlar yapmama rağmen bir türlü takipçi sayısında artış olmuyor. Bazı boş beleş insanların bile milyonlarca takipçisi olması inanın kanıma dokunuyor. Bende kısa sürede popüler bir TikTok hesabına sahip olmak istiyorum. Bunun için nasıl bir hile yöntemine başvurabilirim?

İnternette yaptığım bir kaç araştırmada TikTok sayısını artırmak için farklı hileler mevcut. Ama güvenilir mi değil mi hiç bilmiyorum. Takipçi sayısını artırmak için en güvenilir hile hangisidir?

Takipçi kazanmanın farklı yöntemlerini de tarafımla paylaşabilirsiniz. Özellikle hileli bir yönteme başvuracağım diye kendimi şartlamadım. :)
 

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
1 Şub 2017
Mesajlar
82
Tepkime puanı
68
Merhaba @Doğukan Ayyıldız,

Öncelikle TikTok'ta takipçi sayınızı artırmak için kesinlikle hileli yöntemlere başvurmanızı tavsiye etmem. Günümüzde birçok hesap ani takipçi sayısı yükselmelerin de yakın takibe alınıyorlar. Durum böyle olunca da ister istemez hile yöntemine başvuran kişilerin hesapları süresiz bir şekilde kapatılabiliyor. Eğer kısa sürede takipçinizi yükseltmek istiyor iseniz kesinlikle içerik paylaşımlarını hızlandırmalısınız. Paylaştığınız içeriklerin altına popüler etiketleri eklemeyi ihmal etmeyin. Kendinize bir süre belirleyin ve o süre zarfında paylaşımlara aralıksız devam edin. Göreceksiniz kısa sürede doğal yöntemler sayesinde takipçi sayınızda artış olacak.

Son olarak, elinizden geldiğince popüler kişilerle düet yapmaya da özen gösterin. Fenomenlerin videoları altına yorumlar bırakın ve belli başlı kişilerle fikir alışverişinde bulunun. :)

Şimdiden başarılarınız daim olsun.
 

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Şub 2018
Mesajlar
51
Tepkime puanı
14
Takipçi hilesi var mı bilmiyorum da, takipçi paketi satıldığını duymuştum. Eğer kestirme yoldan takipçim artsın diyorsan bence denemeye değer. 😌 Ama emin ol bot takipçi sayısına ulaşmak hiç bir şey kazandırmayacak.
 

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
24 Ağu 2017
Mesajlar
72
Tepkime puanı
4
Konum
İstanbul
TikTok uygulamasını zerre sevmiyorum ve çocukların kullanmasını doğru bulmuyorum. Bazı ebeveynler çocukların kullanımını doğru bulup hesap bile açıyorlar. Bence yetişkin ve çocukların uzak durması gereken bir platformdur. Çünkü genel anlamda kızlar azıtmış durumda oldukları için ne paylaştıklarını bilmiyorlar.
 

Benzer konular