Sevgilim Benimle Sadece Cinsellik İçin mi Birlikte?

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
12 May 2017
Mesajlar
98
Tepkime puanı
91
Uzun süreli ilişkiler sonrasında taraflar ilk zamanlardaki heyecanlarını ve tutkularını kaybedebiliyorlar. Durum böyle olunca da ister istemez akıllarda "Sevgilim Benimle Sadece Cinsellik İçin mi Birlikte?" sorusu yer alıyor. Günümüzde birçok kişi bu sorunun gerçek cevabına ulaşmak için farklı yöntemlerle araştırmalarda bulunuyor. Fakat bu sorunun cevabını bulmak düşünüldüğü kadar kolay değildir.

Öncelikle bu soru ile karşı karşıya kaldığınız her an hislerinizle hareket etmelisiniz. Unutmayın; bazı kişiler karşısındaki insanın tenine aşık olabiliyor. Gerçekten karşınızdaki size mi yoksa teninizin sıcaklığına mı bağlı? Önce bu sorunun cevabını kendinize arayın, daha sonra başlıktaki sorunun cevabına ulaşmayı deneyin.

Belki seviyorum dediğiniz kişi sizi bir obje olarak görüyordur. Eğer gerçekten bu durumla karşı karşıya iseniz kesinlikle ilişkinizde doğru gitmeyen bir şeyler var demektir.

Başlıktaki sorunun en doğru cevabına ulaşmanız için yazı devamına eklemiş olduğum videoyu izlemeniz yeterli. Klinik Psikolog Beyhan Budak, sahip olduğu YouTube kanalı üzerinden bu sorunun cevabını paylaştığı videoda açıklamaya çalışmış. Umarım birazdan izleyeceğiniz videoda bu sorunun doğru cevabının ne olduğunu bulursunuz.

Sevgiliniz Sizinle Sadece Cinsellik İçin mi Birlikte? Cevabı: