Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu Kullananlar

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
195
Tepkime puanı
104
Konum
Bodrum
Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu, içeriğindeki karbamid peroksit ile diş yüzeyinde oluşan sararmaları en etkili şekilde beyazlatmak ve temizlemek için üretilmiştir. Ürünü, düzenli olarak ve yeterli miktarda kullanıldığında en kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlar. Dişlerdeki lekelerin ve sararmaların giderilmesi için uzman kişiler tarafından sağlığa uygun ortamlarda özel içerikler ile üretilmiştir. Dişlerinizde oluşmuş sararmaları, gözle görülür bir şekilde iki tona kadar açar. Diş eti problemi ile de karşı karşıya kalan bir çok kişi bu beyazlatıcı diş macunu ile sorununu çözmüştür. Diş kliniklerinde özel olarak yapılan diş beyazlatma işlemlerinin sonrasında kullanıldığında dişlerinizin eski haline dönmemesine en etkili şekilde yardımcı olur.

opalescence-beyazlatici-dis-macun.jpg


Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu Etkisi:

Ürün, sigara kullanımının oluşturduğu diş lekelerinin temizlenmesinde de etkilidir. Bunun yanında dünya genelinde bir çok kişinin yaşadığı ağız kokusu problemlerine de çözüm olur. İçeriğindeki nane özleri sayesinde ferah bir nefes sağlar. Ağız kokusunu giderir. Günde 2 kez kullanımı uygundur. En etkili sonuca ulaşmak için düzenli kullanılması önerilir. Herkes için kullanımı uygundur. Hassas diş eti problemi yaşayanlar da tercih edebilir. Dişlerdeki leke ve sararmalar, günlük yaşantımızı olumsuz etkiler. Dişlerimiz, sosyal yaşamımızdaki iletişimlerimizde çok etkilidir ve herkes tarafından dikkat edilip göze çarpan ilk yerdir. Herkesin fark edeceği mükemmel etki için siz de beyazlatıcı diş macunu tercih edip, parlak dişler ve sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Kullanım Bilgisi: Günlük olarak sabah-öğlen-akşam kullanılması uygundur. Fırça üzerine yeterli miktarda macunu alarak fırçalama işlemini yapabilirsiniz. Dişleri beyazlatma konusunda hızlı bir sonuca ulaşmak için ağız bakım suyu kullanılması da tavsiye edilir.
Opalescence beyazlatıcı diş macununu kullanıp deneyim sahibi olarak yorumlarınızı sayfa altında paylaşabilirsiniz. Böylelikle ürün hakkında kullanıcı yorumu arayanlara da yardımcı olmuş olacaksınız.
 

Benzer konular