Instagram'da PUBG UC Satışı Yapanlar Hakkında

Ahmet

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
4 Haz 2018
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda Instagram'da PUBG UC satışı yapan hesapların sayısı artmış durumda. Yaptığım araştırmalara göre, birçok Instagram hesabı UC konusunda yardımcı olabilirken, bir çoğu da dolandırıcılık yapıyormuş...

Mesela PUBG resmi sitesinde 660 UC fiyatı 69.99 TL'den satışa sunulurken, Instagram'da 1300 UC 90 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Fakat bunun nasıl mümkün olduğu açıkçası merak konusu. Sonuçta Türkiye pazarında yüzlerce epin sitesi bulunurken bu satış yapan kişiler sisteme nasıl istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar. Çok düşük fiyatlara satılan bu UC bakiyeleri bir süreden sonra sorun teşkil eder mi? Çünkü o kadar araştırma yapmama rağmen bir türlü istediğim bilgileri elde edemedim.

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica edeceğim.
 

TeknoCan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
4 May 2020
Mesajlar
19
Tepkime puanı
48
Konum
İstanbul
Merhaba @Ahmet,

Öncelikle bu tarz hesaplar üzerinden alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. Bazıları buldukları bir açıkla kişilerin UC taleplerini karşılayabiliyor. Ama genelde çoğu hesap parayı aldıktan sonra ya sizi engeller ya da cevap bile vermez. Satış politikalarına bakılacak olursa adamlar size 12-24 saat arası UC yüklemesi garantisi veriyor. Açıkçası kulağa hoş gelmeyen bir politika diyebilirim. Bence böyle hesaplara itibar etmeyin, sonu büyük sıkıntılara yol açabilir.

Diyelim UC aldınız ama bir süreden sonra sistem tarafından illegal işlemle yükleme yapıldığı anlaşılır ise direk hesabınız banlanır. Bu riski göze almak istemiyorsanız bence üç beş fazla verin sağlıklı alışverişte bulunun. :)
 

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
195
Tepkime puanı
104
Konum
Bodrum
Geçenlerde benim arkadaşımda Instagram'da bir hesap üzerinden UC satın almak istedi. Ama adam parayı aldıktan sonra onu engellemişti. Sonuçta gidip illegal işlem için suç duyurusunda da bulunamıyorsunuz. @TeknoCan arkadaşın söylediği gibi dolandırıcılardan uzak durun.
 

Zuhal Şener

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
97
Tepkime puanı
86
Konum
İzmir
Yakında bu tarz hesapların önünü keserler merak etmeyin. Onca milyar dolarlık yatırım yapılan hizmetlerin açıkları tespit edildiği takdirde direk kişiler en az 4 yıl hapis cezasına çarptırılıyor. Eminim bu açığı şuan PUBG yetkilileri göremediği için ses etmiyorlar. Kısa sürede büyük ses getirecek olaylara bulaşmayın bencede.
 

Benzer konular