Fenerbahçe Full HD Masaüstü Duvar Kağıtları

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Fenerbahçe (futbol takımı), ya da insanlar arasında en yaygın kullanılan adıyla Sarı Kanarya, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ait Süper Lig'de oynayan en köklü profesyonel futbol takımlarından biridir. Kuruluş tarihi 1907 olan takımın stadyum adı Şükrü Saracoğlu'dur. Takımın stadyumu İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır.

Bende bugün Fenerbahçe takımının masaüstü duvar kağıtlarını arayan taraftarlar için bir paylaşımda bulunmak istedim. Başlıktan da anlaşılacağı üzere birazdan yazı devamına Fenerbahçe'nin bilgisayar masaüstü arka planı olarak kullanabileceğiniz görsellerini ekleyeceğim. Böylelikle sarı lacivertli taraftar istedikleri duvar kağıtlarını duvar kağıdı olarak kullanacaktır.

Gözden geçireceğiniz tüm görselleri özenle seçerek bu sayfaya taşıdığımı bilmenizi isterim. Bu konu hakkında güzel yorumlarınızı bekliyor olacağım. :)

Fenerbahçe Masaüstü Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarını bilgisayarınıza indirmek için herhangi bir görsel üzerine gelerek fare ile sağ tık yapın "Resmi farklı kaydet..." seçeneğini kullanarak resim yükleme işlemini gerçekleştirin.

Yasin

Forumbudur.Com
Üye
Hepsi birbirinden güzel duvar kağıtları. Emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim.

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Hepsi gerçekten süper ötesi, renklerin asaleti ve yıldızlar gerçekten harika. 🤩

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Kaç yıldır şampiyon olamıyoruz ve artık gerçekten bu renklere küser oldum. Aziz Yıldırım gibi birini kaybedip başa Ali Koç'u getirdiniz. Şimdilerde eski fenerden eser yok. Bence yönetim değişmeli ve taraftarlar bu seçime katılmalılar. İnşallah bu sene şampiyon oluruz. :rolleyes: Kendi söylediğime bile inanasım gelmedi. :D

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Bende Beşiktaşlı olarak gerçekten Fenerin düştüğü duruma çok üzülüyorum. Artık ligde eskisi kadar tat yok. Umarım kısa sürede her şey eskisinden güzel olur.