Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
12 May 2017
Mesajlar
98
Tepkime puanı
91
Evlilik kararı almadan önce kesinlikle geçmişten bugüne ilişkinizde yaşadığınız olumlu-olumsuz her şeyi iyi analiz etmeniz gerekir. Her evlilik düşünüldüğü kadar güzel gitmeyebiliyor. Aşk ile evliliği kesinlikle birbirine karıştırmayın. Aşk hayatınızda toz pembe bir zaman geçirmiş olabilirsiniz ama evlilikte bu tam tersi olabiliyor.

Unutmayın; yuva kuracağınız insan her şeyden önce size sadık ve bağlı olmalıdır. Eğer ilişkiniz dönemince bu durumun aksine şeyler yaşamış iseniz kesinlikle oturup sağlıklı bir kafa ile evlilik kararı alın. Toplumumuzda kısa bir flört sonrası evlenenlerin çoğu, nefesi boşanma salonlarında alıyorlar. Eğer bu durumu kendinize ve karşınızdakine yaşatmak istemiyorsanız doğru bir karar almalısınız.

Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler:
Evlilik kararını vermeden önce nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız için yazı devamına eklediğim videoyu izleyin. Klinik Psikolog Beyhan Budak, YouTube kanalı üzerinde evlenmeden önce dikkat etmeniz gereken ilk 7 maddeyi sırasıyla sizlere anlatıyor. Umarım izlediklerinizden sonra doğru sonuca varırsınız.