En İyi Kadın Parfümleri

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
214
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
En iyi kadın parfümleri denince ilk akla gelen çekici, etkileyici ve kalıcı olmasıdır. Bir kadın tenine uyduğunu düşündüğü, hoşlandığı kokuyu uzun süre kullanabilir.

1921 yılında piyasaya sürülen ve yıllardır vazgeçilmezliğini koruyan Chanel No 5 EDP, en sık kış aylarında tercih edilen ve buğday tenli kadınlarda daha iyi sonuç verdiği bilinmektedir. Tanımlayıcı özellikleri; sonsuz, zamansız ve kışkırtıcı olarak bilinip en iyi kadın parfümleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

1993 yılında piyasaya sürülüp nostaljik, kadınsı ve vazgeçilmez kokulardan biri olan Jean Paul Gaultier en iyi parfüm markaları arasında yer almaktadır. Özellikleri arasında dişi cazibe ve duygusallık gözlenmektedir.

en-iyi-kadin-parfumleri.png


Lancome Hypnose, adından da anlaşılacağı gibi dikkatleri tamamen üstüne çekerek, gün boyu kalıcılığını koruyan bir koku olarak bilinmektedir. Kış aylarında daha çok kullanılan bir parfüm olup, özellikle esmer tenli kadınlar için daha uygun olduğu görülmüştür.

Bvlgari Jasmin Noir, ilk sıkıldığı andan itibaren tam anlamıyla çekicilik veren, afrodizyak etkili kadın kokuları arasında yer alan bir kokudur.

Cacharel Amor Amor, her ten renginde kendine has bir koku sergileyen bu parfüm geniş bir kitleye hitap etmektedir. Hayranlık uyandırıcı, çekici ve iştah açıcı özellikleriyle oldukça dikkat çekmektedir.

Paco Rabanne Lady Million, ağır koku sevmeyen kadınların bile ilgisini çeken bir parfüm olarak bilinmektedir. Oldukça iddialı bir şekilde piyasaya çıkan bu koku kalıcılığı ve kadınsılığı ile vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Chanel Coco Mademoiselle, yolda durdurularak ''Kokunuzun adı nedir?'' cinsten sorularla karşılaşabileceğiniz bir koku olarak bilinmektedir. Bir kadının güzelliğine güzellik katacak kadar baş döndürücü ve özellikleri olarak bilinen feminen, zarif, romantik duygular sayesinde birçok erkeğin dikkatini çekecek bir koku olarak listelerde yer almaktadır.